Navigation Menu+

Czym się kierować, wybierając meble do biura

Opublikowany Paź 12, 2016 przez w Meble do poczekalni, Meble Kleiber | 0 komentarzy

Czym się kierować, jak wybrać meble do biura

Inwestycja w swoje biuro, oznacza zwykle duże wydatki. Zakup sof, krzeseł, foteli, stolików i pozostałych akcesoriów, może oznaczać wydatek rzędu nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nic więc dziwnego, że nie chcąc wyrzucić pieniędzy w błoto, staramy się dobrze poznać ofertę wybranych producentów i dopiero na tej podstawie, wybrać jednego z nich. Dziś przedstawimy kilka ciekawych faktów na temat firmy Kleiber. Istnieje ona na rynku już od wielu lat i w tym czasie dała się poznać jako solidny i niezawodny producent mebli biurowych. W skład szerokiego wyboru mebli Kleiber, wchodzą takie jak sofy, krzesła, ławki, a także stoliki. To oczywiście nie jest żadnym zaskoczeniem, bo taki sam asortyment posiada wiele innych, konkurencyjnych firm.

Czym się kierować, wybierając meble do biura

Jednak to, co wyróżnia firmę Kleiber od reszty, jest danie klientom wolnej ręki, jeśli chodzi o końcowy wygląd zamówionych sprzętów. I tak, zamawiający ma możliwość samodzielnego wyboru materiałów obiciowych, koloru, faktury. W przypadku krzeseł obrotowych, możliwość wyboru jest jeszcze większa. Kleiber umożliwia zdecydowanie, w jakim kolorze ma być teleskop, krzyżak podstawy, z jakiego materiału zostaną wykonane podłokietniki, a także czy kółka jezdne będą przeznaczone do pracy na materiałach twardych czy miękkich.

Jednym z większych oczekiwań, kiedy wybieramy meble biurowe, jest ich trwałość. Kleiber doskonale to rozumie, a więc oferuje wyłącznie meble tapicerowane naprawdę doskonałej jakości materiałami. Klient może wybrać, pomiędzy elastyczną skórą naturalną, która jest bardzo odporna na zużycie, jak również materiałami tekstylnymi, wzmacnianymi dodatkowymi włóknami uszlachetniającymi. Kleiber w swoich produktach rzadko oferuje skóry ekologiczne, a jeśli takie już się trafiają, są to materiały pierwszorzędnej jakości. W tym miejscu zdecydowanie odradzamy wybór mebli, tapicerowanych skórami ekologicznymi niskiej jakości. Mimo że ich wygląd na początku może mówić coś innego, to jednak już po kilku miesiącach użytkowania, będzie można się przekonać, że jakość produktu jest niska, obserwując pierwsze pęknięcia i załamania.