Navigation Menu+

Jak urządzić wygodne lounge

Opublikowany Paź 12, 2016 przez w Fotele Kleiber, Meble do poczekalni, Meble Kleiber, Meble recepcyjne, Sofy Kleiber | 0 komentarzy

Jak urządzić wygodne lounge

 

Prowadzenie firmy, która ma ścisły kontakt z fizycznym klientem lub przedstawicielami współpracujących branż, wymaga częstych spotkań z nimi. Najczęściej dochodzi do nich w siedzibie, w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach – nazywanych lounge. Lounge to pomieszczenie, które ma zapewniać wygodę, komfort oraz odpowiednie warunki do rozmowy – ciszę i spokój. Konieczne więc staje się to, aby wyposażyć je w dobre, umiejętnie dobrane meble.

Jak urządzić wygodne lounge

Lounge nie musi być dużym pomieszczeniem. Jeśli jednorazowo będzie w stanie pomieścić do 10 osób, na pewno doskonale sprawdzi się w swojej roli. Szukając wyposażenia, warto wziąć pod uwagę wybór mebli Kleiber. Są one projektowane i produkowane ściśle z myślą o zastosowaniach biznesowych, dzięki czemu swoją stylistyką, wykonaniem i zastosowaniem wysokiej jakości materiałów, doskonale wpisują się w wygląd firmowego lounge. Przykładem takiego mebla od firmy Kleiber, może być sofa Platinium. Prosty kształt, w połączeniu z olbrzymim wyborem nowoczesnych kolorów i trwałymi materiałami, w tym chromowanymi nogami, sprawia że lounge nabierze nowoczesnego i praktycznego wyglądu. Oczywiście sama kanapa lub sofa to za mało, aby zapewniać wystarczającą liczbę miejsc siedzących. Aby nie krępować swoich gości, należy im dać możliwość wyboru – czy chcą siedzieć sami, czy dzielić miejsce z kimś. Dlatego pomyślmy również o tym, aby w pomieszczeniu znalazły się fotele. Kleiber i pod tym względem jest niezawodny, dostarczając nam zarówno fotele obrotowe, jak i wygodne fotele stacjonarne. Dobrze, aby wybrany przez nas model pochodził z tej samej serii, co sofa.

 

Na koniec nie zapomnijmy o dodatkach, wpływających na wygląd całego pomieszczenia. Wygodny stół, z dużym blatem, zdolnym pomieścić większą ilość rozłożonych dokumentów, czy coś tak prozaicznego jak wieszak na ubrania. Wszystko co potrzebne do wyposażenia lounge, znajdziemy w ofercie Kleiber. Produkty wysokiej jakości, niebanalne pod względem stylizacji, a do tego oferowane w całkiem konkurencyjnych cenach.