Navigation Menu+

Jakie meble kupować na raty

Opublikowany Paź 12, 2016 przez w Meble Kleiber | 0 komentarzy

Jakie meble kupować na raty

 

Zakup kosztownych mebli wcale nie musi być uznawany za fanaberie. W wielu przypadkach jest to przemyślana i bardzo dobra decyzja. Szczególnie wtedy, jeśli doceniasz wysoką jakość płynącą z posiadania mebli o potwierdzonej jakości, wyprodukowanych przez renomowaną i cenioną firmę. Jedna z takich to Kleiber. Firma specjalizuje się w produkcji mebli biurowych, w których można znaleźć fotele obrotowe, krzesła, fotele stacjonarne, ławki do siedzenia, sofy, kanapy, pufy, a także meble modułowe, z których można tworzyć wygodne siedziska o niestandardowych kształtach. Dlaczego więc meble Kleiber nie należą do najtańszych? Odpowiedź jest prosta i składa się z jednego wyrazu: jakość. Jakość wynikająca z wieloletniego doświadczenia, stosowania bardzo dobrych materiałów, a także oryginalności projektów, tworzonych przez własne studio autorskie, które Kleiber samodzielnie zbudował.

Jakie meble kupować na raty

Zakup pełnego wyposażenia biura jest sprawą kosztowną. Nie rzadko wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych, przeznaczony na meble Kleiber, może być trudny do udźwignięcia. Nie oznacza to jednak, że trzeba z nich rezygnować. Korzystając z zakupów w systemie ratalnym, możesz w prosty sposób stać się właścicielem tychże mebli, płacąc za nie przystępną ratę miesięczną. Kto zatem udziela rabatów na meble?

 

O zakup w systemie ratalnym, możesz dowiedzieć się w sklepach, dysponujących produktami firmy Kleiber. Zarówno sklepy stacjonarne, jak i internetowe, coraz częściej mają dla swoich klientów propozycję kupna na raty. Współpracując wówczas z kilkoma bankami, które to właśnie one zajmują się udzieleniem kredytu na zakup konkretnych produktów. W zależności od wybranego sklepu, możesz mieć do wyboru kilka banków. Innym sposobem na sfinansowanie zakupu mebli Kleiber jest samodzielnie zaciągnięcie na nie kredytu i jego spłacanie bezpośrednio do banku. Czy taka operacja jest korzystna dla firmy? To zależy od indywidualnego przypadku i tego, czy tak reprezentacyjne meble mogą przynieść firmie jakieś korzyści.