Navigation Menu+

Jak poprawić komfort pracy pracownika

Opublikowany Paź 12, 2016 przez w Fotele Kleiber, Meble do poczekalni, Meble Kleiber, Meble recepcyjne, Sofy Kleiber | 0 komentarzy

Jak poprawić komfort pracy pracownika

 

Praca biurowa wydaje się być jednym z najwygodniejszych i najmniej męczących zawodów. Czy rzeczywiście tak jest? Odmienne zdanie od większości osób mają Ci, którzy na co dzień spędzają 8 lub więcej godzin przy komputerze, siedząc na przypadkowo zakupionych, zwykle najtańszych fotelach i krzesłach obrotowych. Z myślą o nich, wiodący producent mebli biurowych, Kleiber, przygotował kilka ciekawych propozycji. Wśród nich znajdziemy niezawodne, trwałe i modnie wyglądające krzesło obrotowe Evolution. To wyjątkowy model fotela biurowego, wyróżniającego się spośród konkurencji nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim bardzo wieloma możliwościami regulacji.

Jak poprawić komfort pracy pracownika

Co takiego zaproponował Kleiber w swoim innowacyjnym modelu fotela? Przede wszystkim jest to siatkowe oparcie. Wykonane z materiału o bardzo dużej wytrzymałości, z pewnością będzie niezawodnie służyć przez długi czas. Bardzo mocno stelaż, do którego siatka jest przymocowana, a w górnej części oparcia znajduje się regulowany w każdym kierunku zagłówek. Kleiber pomyślał również o chwilach relaksu dla pracownika, dlatego fotel dysponuje funkcją kołysania tilt, wraz z możliwością określenia głębokości odchylenia. Pozostałe funkcje, które pozwalają w pełni spersonalizować fotel do swoich potrzeb, to podłokietniki z regulacją wysokości, wysokość fotela, kąt odchylenia oparcia. Wszystkie ustawienia działają płynnie, dlatego nie ma niebezpieczeństwa, że oparcie może nagle powrócić do pozycji wyjściowej, uderzając nas w plecy.

 

Być może fotele Kleiber nie należą do najtańszych na rynku i szukając w innych sklepach, znajdziemy podobne modele mebli. Są to jednak daleko wschodnie podróby, nie mające nic wspólnego z wysoką jakością mebli Kleiber. Dlatego też, poszukując oryginalnej jakości, zapewniającej spokój ducha na kolejne lata, warto wydać trochę więcej i cieszyć się niezawodnością fotela Evolution. Z pewnością plecy pracowników, jak również ich samopoczucie będzie Wam za to wdzięczne!