Navigation Menu+

Jak urządzić biuro obsługi klienta

Opublikowany Paź 12, 2016 przez w Fotele Kleiber, Meble do poczekalni, Meble Kleiber, Meble recepcyjne | 0 komentarzy

Jak urządzić biuro obsługi klienta

 

Bezpośrednia obsługa klienta jest bardzo wymagającą czynnością, do której należy odpowiednio wyszkolić pracownika, a także zapewnić mu właściwe warunki pracy. Duży wpływ na to, jak takie relacje będą wyglądać, ma miejsce, w którym spotkanie będzie się odbywać. Firma Kleiber, zajmująca się produkcją mebli biurowych doskonale wie, jakie standardy powinny być zachowane i przygotowała ciekawą propozycję mebli do biur obsługi klienta.

Jak urządzić biuro obsługi klienta

Wygoda w takich miejscach to podstawa. Dlatego zarówno pracownikom, jak i klientom polecamy zapewnić fotele, dające poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Jednym a takich produktów jest fotel obrotowy Time. Fotel wyróżnia się swoim masywnym wyglądem, obecnością zabudowanych podłokietników, a także niezwykle bogatą paletą kolorów, w jakich można otrzymać obicia. Dlaczego Kleiber poleca swój fotel do punktów obsługi klienta? Przede wszystkim na wygodę użytkowania. Jest to fotel na stabilnej, ciężkiej podstawie, wyposażony w funkcję obrotową. Łączy to dwie zalety – bardzo dużą stabilność mebla, z możliwością zwrócenia się w dowolnym kierunku, bez potrzeby jego fizycznego przestawiania. Z uwagi na ciepły wygląd fotela, który Kleiber tapiceruje miękkimi materiałami, można stworzyć bardzo ciepłą, przyjazną i pełną wzajemnego zaufania atmosferę. Z pewnością przyczynia się to do szybszego załatwienia sprawy pomiędzy klientem, a przedstawicielem firmy.

 

Oczywiście to nie jedyne propozycje Klieber, które warto wykorzystać podczas budowania i wyposażania biura obsługi klienta. Biurka – czy to pojedyncze, czy modułowe, z możliwością ustawiania w różne kształty, mobilne kontenery, szafki, a do tego rozliczne akcesoria, jak wieszaki na odzież Kleiber, ławki dla klientów czekających w kolejce, czy w końcu stylowe lampy i oświetlenie sufitowe. To tylko jedne z wielu możliwości, z jakich powinno się skorzystać, chcąc stworzyć funkcjonalne i wygodne centrum obsługi klienta, budując jednocześnie pozytywny wizerunek swojej firmy.