Navigation Menu+

Wygodny fotel obrotowy

Opublikowany Paź 12, 2016 przez w Fotele Kleiber, Meble do poczekalni, Meble Kleiber, Meble recepcyjne | 0 komentarzy

Wygodny fotel obrotowy

Dużo pracujesz przy biurku, czy to przy komputerze, czy wypełniając stosy dokumentów? Jeśli tak, rzeczą, która na pewno nie jest ci obca, będzie ból kręgosłupa. Niestety, pozostawanie przez długi czas w zgiętej i bardzo niewygodnej pozycji nie jest dobre dla naszego zdrowia. Tym samym należy pomyśleć o zakupie wygodnego fotela obrotowego. Szukając go w katalogu firmy Kleiber, trafisz na fotel obrotowy Integra. Stanowi on doskonałą propozycję dla każdego, kto pracuje w biurze dłużej, niż 2-3 godziny dziennie.

Wygodny fotel obrotowy

Dlaczego akurat fotel Integra do Kleiber? Przede wszystkim zwróćmy uwagę na jego budowę. Solidna, stabilna, już na pierwszy rzut oka robi pozytywne wrażenie, zachęcając do zajęcia w nim miejsca. Na szczególną uwagę zasługuje anatomicznie wyprofilowane oparcie, wygięte w części lędźwiowej i zapewniające dobre podparcie pleców. Kolejny ważnym elementem oparcia są jego poziome przeszycia. Zapewniają one swoisty masaż pleców i są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż jednolicie gładka powierzchnia oparcia. Jak wiele innych foteli Kleiber, tak i ten model dysponuje wysokim oparciem, zwężającym się ku górze i zamieniającym w zagłówek. Od teraz będziesz mógł zapomnieć o bolącej szyi, kiedy zechcesz się odchylić do tyłu i doświadczyć kilkuminutowej drzemki w fotelu.

Fotel Integra, pomimo tego że nie posiada wielu możliwości regulacji, to jednak ma wszystko, co niezbędne dla jego wygodnego i optymalnego. Będzie to więc regulacja kąta odchylenia oparcia – do przodu i do tyłu, a także regulacja wysokości siedziska. W meblach Kleiber stosuje się poduszki gazowe – trwałe i dające możliwość bardzo precyzyjnego ustawienia wysokości. Zastosowanie dobrych gatunków tkanin to kolejna zaleta tych produktów. Dzięki nim, fotel Integra może służyć rzeczywiście długo, nie nosząc najmniejszych śladów zniszczenia, przetarć czy jakichkolwiek innych uszkodzeń. Szukasz wygodnego, trwałego, a przy tym ładnie wyglądającego fotela obrotowego? Zapoznając się z ofertą produktów Kleiber, masz szansę takie znaleźć.